• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Nakit para ihtiyacı olanlar ya da nakit para sıkıntısı yaşayanlar Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi olanağıyla ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yaşadığımız şu günlerde eş, dost, akrabalar borç para vermekte tereddüt yaşamakta ya da bankaların uyguladığı faiz oranlarını aşacak şekilde geri ödeme talep etmektedir. Bu sebeple Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi ile ihtiyacınızı kimseye minnet etmeden karşılayabilirsiniz.

Ziraat Bankasına giderekten Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi imkanından yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankasına başvurmanız ile kredi tahsis ücreti uygulanmadan ihtiyaç kredisini alabilirsiniz. İstihbarat ve haberleşme ücreti olan komisyon ücreti talep edilmemekte kredi tutarını net olarak alabilmektesiniz.

Faiz Oranı ve Örnek Bir Ödeme Biçimi

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi ile ilgili olarak örneğin 30.000 TL değerinde bir ihtiyaç kredisine 24 ay vade ile aylık 1.499 TL ödeme yapabilirsiniz. Toplam ödemeniz 35967 TL olacaktır. Ödeme durumunuza göre vade sayısında ki artış ya da azaltmaya göre toplam ödeme değişmektedir. Uygulanan ihtiyaç kredisi faiz oranı 1,26’dır ve vade sayısına göre faiz oranı değişmemekte sabit kalmaktadır.

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi ile ödenen faiz oranı 1,26 olmaktadır. Eğer masraflı bir ihtiyaç kredisi aldığınızda kredi faiz oranı 1,34 – 1,35’lere kadar çıkmakta ve hem aylık ödemeniz artmakta hem de toplam ödemeniz artmaktadır. Herhangi bir masraf ve komisyon ödemesi yapmadan zaman kaybetmeksizin Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunun.

Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Ziraat Bankası Şubelerinde yapacağınız Ziraat Bankası Masrafsız İhtiyaç Kredisi için gerekli belgeler; Başvuru Formu, nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgesi fotokopisi, gelir belgesi, serbest meslekte çalışanlar için kuruluştan alınan üyelik belgesi fotokopisi gibi belgelerdir. Daha detaylı bilgiler Ziraat Bankası Şubelerinden ya da müşteri hizmetlerinden öğrenilebilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM