• DOLAR
  3,6721
  % 0,17
 • EURO
  4,3224
  % 0,17
 • ALTIN
  151,7734
  % 0,12
 • BIST
  106.991
  % 0,49
Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma

Ziraat Bankası’nın herhangi bir şubesinde kayıtlı bir mevduat hesabınız varsa Ziraat Bankası internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Ancak internet bankacılığını kullanabilmek için bankanın internet sitesi olan “www.ziraat.com.tr” sitesine girerek online başvuru sayfasından Ziraat Bank kart veya bu bankaya ait varsa kredi kartınız ile ya da hesabınızı açtığınız Ziraat Bankası şubesine giderek internet şubesine başvuru yapabilirsiniz.

Online Başvuru Nasıl Yapılır

Eğer kredi kartınız ile online başvuru yapmayı düşünüyorsanız, başvuruda kullanacağınız kredi kartınızın vadesiz mevduat hesabınıza tanımlanmış olması gerekiyor. Doğrudan banka şubesine giderek başvuru yapacaksanız mutlaka bir vadesiz hesabınızın bulunması gerekiyor.  T.C kimlik numaranız ve bankada kayıtlı olan cep telefonu numaranız ile online başvuru girişi yapabilirsiniz. Giriş için bu bilgileri kullandığınızda, cep telefonunuza bir onay şifresi gönderirilir ve online başvuru ekranında ilgili yere bu şifreyi yazarak devam etmeniz istenir. Daha sonra istenen diğer bilgileri sisteme girerek göndermeniz gerekiyor. Bilgilerinizi gönderdiğinizde başvuru işlemleriniz tamamlanmış olur. İnternet şubesine giriş yapıp, bankacılık işlemlerinizi yapabilmeniz için gereken “internet şifresi giriş şifresi” ise cep telefonunuza sms yoluyla gönderilir. Eğer bu sms size ulaşmadı ise bankanın internet sitesine girerek “şifremi unuttum” linkini tıklayarak yeni bir şifre edinebilirsiniz. Ayrıca müşteri iletişim merkezini arayarak da ilk şifrenizi temin edebilirsiniz.

Banka Şubesi Giderek Başvuru

Doğrudan banka şubesine giderek internet bankacılığına başvurduğunuzda, işlemlerinizin tamamlanmasından hemen sonra size bir müşteri numarası verilir. Başvurunuz onaylanırsa, sms yoluyla cep telefonunuza bir internet şubesi şifresi gönderilir. Kredi kartı, bireysel kredi, OGS ve KMH ürünleri doğrudan internet şubenize tanımlıdır. İnternet şubesi üzerinden bu hesaplar haricindeki hesaplarınız ile ilgili işlem yapmak istiyorsanız, söz konusu hesapları şubenize giderek ayrıca tanımlatmanız gerekir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM