• DOLAR
  3,6509
  % 0,14
 • EURO
  4,3270
  % 0,05
 • ALTIN
  151,4567
  % 0,02
 • BIST
  108.434
  % 1,41
Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ödemesi

Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ödemesi

Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ödemesi

2017 yılının başında Sosyal Güvenlik ve Çalışma bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından açıklanan emekli promosyon ödemelerinin 24 Şubat tarihinde yapılan açıklamalar ile 2017 yılının Mart ayında ödemeye başlanmasına karar verildi. İnsanlar hangi bankanın ne kadar ödeme yapacağını araştırırken kriterler ve koşullarda konuşulmaya başlandı. Bu durum Ziraat bankasında emekli maaşınızın miktarına ve ailevi durumunuza göre değişiklik göstermekte.

Ziraat Bankası Ne Kadar Emekli Promosyonu Ödeyecek?

Ziraat bankası yaptığı açıklamalar ve internetten yaptığı duyurular ile müşterilerine ve emekli promosyonunu Ziraat Bankasından almak isteyenler için şu fiyatları açıkladı. Bu fiyatlar emekli maaşınıza ve ailevi durumunuza göre değişecek. Emekli maaşı 1000 TL ve altında olan veya dul ve yetim olan bireyler 300 TL alacak, emekli maaşı 1000 TL – 2000 TL arasında olan bireyler veya dul ve yetimler 375 TL alacak, emekli maaşı 2000 TL ve üzeri olan emekli, dul veya yetimler ise 450 TL emekli promosyonu alacak.

Koşullar ve Şartlar Nelerdir?

Emekli promosyonunu Ziraat Bankasından almayı tercih edecek olan müşteriler için tek koşul emekli maaşınızı 3 yıl boyunca Ziraat Bankasından Alacağınızı taahhüt etmenizdir. 24 Şubat 2017 tarihinde Sosyal Güvenlik ve Çalışma bakanı Mehmet Müezzinoğlu tarafından yapılan açıklamada bankadan kredi kartı çıkartma veya her ay en az 2 adet otomatik ödeme talimatı taahhüt etme şartı çıkarılmıştır.

Başvurular Nasıl Olacak?

Promosyon ödemesi için başvuruları Ziraat Bankası şubeleri, internet şubesi, ATM’ler, SMS veya müşteri iletişim hattından yapabilir ve detayları öğrenebilirsiniz. Bu konuda en detaylı ve kapsamlı bilgiyi bire bir görüşme imkanı sağlayan şubelerden yapmanız emekli vatandaşlar için daha sağlıklı olacağından bu başvuru yöntemini tercih edebilirsiniz. SMS ile başvuru için yapılan açıklamalarda 4757’ye ‘’PRO’’ yazıp bir boşluk bırakıp ‘’T.C. kimlik numaranızı‘’ yazarak SMS gönderen emekliler geri dönüşü telefonla alıp onaylandığını veya onaylanmadığını haber alabilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM