• DOLAR
  3,6509
  % 0,14
 • EURO
  4,3270
  % 0,05
 • ALTIN
  151,4567
  % 0,02
 • BIST
  108.434
  % 1,41
Ziraat Bankası EFT Saatleri

Ziraat Bankası EFT Saatleri

Ziraat Bankası EFT Saatleri

Ziraat Bankası 1863’ten günümüze bankacılık hizmeti veriyor. Türkiye’nin üç kamu bankasından biri olan Ziraat Bankası müşteri memnuniyetini son derece önemseyen bir bankadır. Vizyonu ve misyonu için, müşteriye sunduğu hizmet kalitesinde her zaman için en ileriyi hedefleyen bu banka gelişmiş teknolojileri de takip ederek en güvenilir ve kaliteli bankacılık sistemini uyguluyor. Bireysel ve kurumsal bankacılıkta öne çıkan Ziraat Bankası aynı zamanda girişimciler içinde aranan bir fırsat konumunda. Emekliye, maaşlı çalışanlara sunduğu fırsatlarla gün geçtikçe daha önemli ortaklıklara ve işlere imza atmaya devam ediyor.

Ziraat Bankası Otomatik Ödeme, OGS Hizmetleri, Sigorta ve Emeklilik, Taksitli Krediler gibi hizmetlerde veriyor.

Ziraat Bankası Çalışma Saatleri

Ziraat Bankası sabah 09.00 ile 12.30 ve 13.30 ile 17.30 saatleri arasında şubelerinde müşterilerine hizmet veriyor. Şubelerde halledebileceğiniz pek çok işlemi hiç beklemeden ATM’lerde ya da İnternet Bankacılığı aracılığı ile de halledebiliyorsunuz. Bu konu hakkındaki detaylı bilgileri şubenizden ve 444 00 00 numaralı müşteri hizmetlerinden de öğrenebiliyorsunuz.

Ziraat Bankası EFT İşlemleri

Ziraat Bankası müşterilerine başka bankalara para aktarım sırasında büyük bir kolaylık sağlıyor. EFT işlemleri sayesinde hesabınızdan başka bir banka hesabına para aktarabiliyorsunuz. Ziraat Bankası şubelerinden hafta içi her gün sabah saat 07.00 ile akşam 17.00 saatleri arasında para transfer işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz EFT işlemleri aynı gün içerisinde birkaç dakikaya göndermek istediğiniz banka hesabına aktarılıyor. Resmi gün ve tatillerde, bayramlarda EFT işlemleri aynı gün içerisinde gerçekleşmeyip resmi günlerde gerçekleşiyor.

ATM ve İnternet Bankacılığı İle EFT İşlemleri

Bankaların çalışmadığı günlerde Ziraat Bankası müşterilerine bir kolaylık sunarak EFT işlemlerini ATM’lerden ve İnternet Bankacılığı üzerinden de gerçekleştirebilme imkanı sunuyor. İşleminiz sonrasında EFT sorgu numarası ile paranızın transferinin gerçekleşip gerçekleşmediğini öğrenebiliyorsunuz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM