• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Vakıfbank Emekli Promosyon Ödemesi

Vakıfbank Emekli Promosyon Ödemesi

Vakıfbank Emekli Promosyon Ödemesi

Türkiye geneli tüm bankalar Emekli promosyonu ödemek için son yıllarda kapsamlı olarak çalışmalar yapıyor ve bu çalışmalar sonucunda emekli maaşlarını Vakıfbank aracılığı ile almayan ve emekli maaşlarını Vakıfbank aracılığı ile almaya başlayıp 3 yıl boyunca bu bankadan maaş alacak emeklilere çeşitli miktarlarda promosyon ödemesi yapılacağı açıklanmıştır.

Türkiye Vakıflar Bankası Neden Emekli Promosyonu Ödüyor?

Bankaların her yıl belirli dönemlerde Kamu Personeli ve Kamu İşçilerine Promosyon ödemesini yaptığı bu durumun SGK, BAĞKUR, Kamu Emeklisi ve Kamu İşçi emeklileri arasında, son yıllarda bankalara karşı baskı oluşturduğundan Vakıfbank Emekli Promosyon Ödemesine 20 Şubat 2017 tarihi itibari ile başlandığı tespit edilmiştir.

Kimler Ne Zaman Banka Promosyonunu Alacak?

T.C. kimlik numarasının son hanesi 0 ve 2 ile biten emeklilerin Mart ayında, Nisan ayında ise 4 ile 6 son numaralı emekliler promosyon almaya hak kazanacak. Yapılan açıklamaya göre kimlik numarasının son hanesi 8 olanlar ise Mayıs itibari ile promosyon alacaktır. Açıklandığı üzere emeklilerin söz konusu promosyonu ancak Bankalara ait şubeler aracılığı ile alabileceği bundan dolayı yoğunluk yaşanmaması için çeşitli tedbirler alındığı tespit edilmiştir. Özellikle banka şubelerinde gereksiz yoğunluğun önlenmesi amacı ile emeklilerin takvime uygun olarak hareket etmeleri önerilir.

Vakıfbank’tan Emekli Promosyon Ödemesi Almak İçin Gerekli Şartlar

Açıklanan detaylara göre emeklilerin söz konusu promosyonu almak için anlaşacakları bankadan 3 yıl boyunca maaş almaları gerekir. Bu konuda Vakıfbank’ın emeklilere sunmuş oldukları avantajlardan tüm emekliler yararlanabilir. Bunun için emekliler yazılı onayı Vakıfbank şubelerine vermeleri yeterlidir. Ayrıca emeklilerin bu promosyonu alması için banka aracılığı ile otomatik 2 adet ödemeyi bankaya sunması zorunludur. Bu şartları karşılayan Emekliler promosyon almaya hak kazanacaklardır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM