• DOLAR
  3,6509
  % 0,14
 • EURO
  4,3270
  % 0,05
 • ALTIN
  151,4567
  % 0,02
 • BIST
  108.434
  % 1,41
Türkiye İş Bankası EFT Saati

Türkiye İş Bankası EFT Saati

Türkiye İş Bankası EFT Saati

Türkiye iş bankası EFT saatleri hafta içi saat 09.00 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Bu saatler arasında yaptığınız EFT işlemleri o gün karşı tarafın hesabına geçmektedir. Saat 17.00 dan sonra yapacağınız EFT işlemleri bir sonraki gün mesai saatleri arasında işleme alınıp işlem gerçekleştirilmiş olunacaktır. İş bankası herhangi bir nedenden yada resmi tatilden dolayı yarım gün tatil olduğu durumlarda EFT saatleri 09.00 ile 11.45 de bitmektedir. Yine bu saatler arasında yapacağınız işlemler onaylanacağı gibi eğer bu saatlerin dışında bir işlem yaptığınızda bir sonraki mesai saatleri arasında EFT işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

İş Bankası EFT’leri Ne Zaman Hesaba Geçer?

İş bankası EFT işlemleri o gün yaptığınız EFT işleminden 30 dakika sonra gerçekleşmektedir. Yine aynı şekilde mesai saatleri dışında olursa bir sonraki mesai saatine kadar işleminiz gerçekleşmeyecektir.

İş Bankası EFT Ücretleri

İş bankası EFT ücretleri aşağıdaki gibidir;

Şubeden EFT: 39 TL

Bankamatik Hesabından EFT: 3,5 TL

İnternet Şubesi Hesabından EFT: 3,5 TL

Telefon Şubesi EFT: 3,5 TL

İş Cep EFT: 3,5 TL

Çağrı Merkezi EFT: 25 TL

İş Bankası Mesai Saatleri Dışında Gerçekleştirilen EFT Ücretleri

İş bankası hesabından saat 17.00 dan sonra gerçekleştirilen EFT işlemleri için 5 TL ile 25 TL arasında işlem ücreti alınmaktadır. Alınan ücretler işlem saatine göre değişiklik göstermektedir.

İş Bankası EFT Sorgulama

Eğer mesai saatleri içinde iş bankası hesabınızdan yaptığınız EFT işlemi karşı banka hesabına 30 dakika içinde ulaşmadı ise telefon bankacılığı ile 0850 724 07 24 numaralı İş Bankası müşteri hizmetlerine bağlanarak işleminizin neden gerçekleşmediğini öğrenebilirsiniz. İş Bankası EFT işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce işlem bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olunuz ve işleminizi her şeyi kontrol ettikten sonra yapınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM