• DOLAR
  3,6836
  % 0,48
 • EURO
  4,3307
  % 0,37
 • ALTIN
  151,6112
  % -0,40
 • BIST
  107.212
  % 0,21
Qnb Finansbank Konut Kredilerinde Vadeyi 180 Aya Çıkardı Finansbank’ın Tarihi

Qnb Finansbank Konut Kredilerinde Vadeyi 180 Aya Çıkardı Finansbank’ın Tarihi

Qnb Finansbank Konut Kredilerinde Vadeyi 180 Aya Çıkardı Finansbank’ın Tarihi

Türkiye’de faaliyetini sürdürmekte olan Finansbank 26.10.1987 senesinde kurulmuştur. Bu bankayı Hüsnü Özyeğin kurmuştur. Finansbank bugün 3000’e yakın Atm’si ve 630 şubesiyle müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Yunanistan’da bulunan National Bank of Greece 2006 senesinde Finansbank’ı satın alarak bünyesine geçirmiştir.

Finansbank 2015 senesine kadar faaliyetlerini National Bank of Greece adı altında sürdürmüştür. Fakat daha sonra 2015 senesinin sonlarında Katar Dünya Bankası ile anlaşmaya varılmış ve bu anlaşmanın sonunda hissenin %99.81’i 2.7 milyar €’ya satın alınmıştır. Böylece bankanın adı şu anki kullanılan adını alarak QNB Finansbank olarak değiştirilmiştir ve Türkiye’de faaliyetlerini bu isim ile sürdürmektedir.

Finansbank’ın Sunduğu Hizmetler

Türkiye’de hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam eden bugün ki adı ile Qnb Finansbank diğer bankalar da olduğu gibi müşterilerine kredi kartı kullanımları, banka maaş ödemeleri, mevduatla hesaplar ve fatura ödemeleri olmak üzere birçok olanak sunmaktadır.

Qnb Finansbank müşterilerin kredi kullanmakta bugün en çok tercih ettiği bankalardan biridir. Diğer birçok bankaya göre daha kolay kredi veriyor olması, tercih edilen bir banka olması için büyük önem taşımaktadır. Her geçen gün müşteriler tarafından daha fazla tercih edilmek adına kendi bünyesinde birçok yenilikler yapmakta ve kararlar almaktadır. Bu kararlardan biri de konut kredisinde vadeyi 180 aya çıkarmasıdır. Birçok banka maksimum 10 yıl yani 120 ay vade ile konut kredisi verirken Qnb Finansbank bu süreyi 15 yıla çıkarmıştır.

Konut Kredisi Faiz Oranları

Ülkemizde ödeme zorlukları ve yüksek miktarda çekilen kredi tutarları sebebi ile müşteriler konut kredilerini uzun vadede çekmeyi tercih etmektedirler. Müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi analiz eden Qnb Finansbank konut kredisi vadesini 0 ile 180 aya kadar uzatarak müşterilerin ödeme koşullarına göre vade seçenekleri sunmuştur. Bugün ki kredi faizleri de %0.90 olarak belirlenmiştir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM