• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
QNB Finansbank 180 Ay Konut Kredisi

QNB Finansbank 180 Ay Konut Kredisi

Konut sahibi olmak her vatandaşın hayalidir. Her birey, kendisi için olmasa da en azından çocukları rahat etsin diye ev sahibi olmak ister. Fakat konut satın alabilecek paraya bir anda sahip olmak çok mümkün değildir. Konut sahibi olmanın en garanti yolu, konut kredisi kullanmaktır. Sıfır birikimle konutun fiyatı kadar kredi çekilebileceği gibi bir miktar birikimle eksik kalan miktar kadar kredi çekilmesi de mümkündür. Uzun bir süredir Türkiye’de olan konut kredileri ile şimdiye kadar birçok aile ev sahibi olmuştur. Birçok aile yıllarca kira ödemek yerine, konut kredisi yoluyla ev sahibi olup kiraya ödeyeceği parayı kredi ödemesinde kullanıyor. Buna halk arasında kira öder gibi ev sahibi olmak deniyor.

Diğer bankalarda olduğu gibi QNB Finansbank da konut kredisi sağlayarak konut sahibi olmak isteyen müşterilerinin nakit ihtiyacını karşılıyor. QNB Finansbank, çeşitli konut kredilerinde 180 aya kadar vadelendirme imkanı sunuyor.

QNB Finansbank’ın Konut Kredileri

Standart Konut Kredisi: Bu kredi türünde satın alacağınızı belirttiğiniz konutun eksper değerinin en fazla %80’i kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

Evini Değiştiren Konut Kredisi: Mevcut evinizin satılmasını beklemenize gerek kalmadan yeni evinize sahip olabilmenizi sağlayan bu kredide satın alacağınız evin eksper değerinin tamamı kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

Artan Taksitli Konut Kredisi: Bu kredi türünde taksitlerinizi gelirinize göre ayarlayabilirsiniz. Standart Konut Kredisi’nde olduğu gibi bunda da satın alacağınız konutun eksper değerinin %80’i kadar kredi kullanabilirsiniz.

Peşinatsız %100 Konut Kredisi: Sahibi olduğunuz evi ve satın alacağınız evi birlikte teminat göstererek peşinatsız olarak yeni evinizin ekspertiz değerinin tamamı kadar kredi kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank konut kredilerine bankanın web sayfasından ve şubelerinden başvurabilirsiniz. Bunun yanında, 180 ay vade fırsatı olmayan diğer konut kredilerini de bankanın web sayfasından inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM