• DOLAR
  3,6721
  % 0,17
 • EURO
  4,3224
  % 0,17
 • ALTIN
  151,7734
  % 0,12
 • BIST
  106.991
  % 0,49
Mortgage İle Ev Sahibi Olurken Bilinmesi Gerekenler

Mortgage İle Ev Sahibi Olurken Bilinmesi Gerekenler

Şimdi Al Sonra Öde Mortgage İle Ev Sahibi Olurken Bilinmesi Gerekenler

Mortgage kredilerinde seçenek sayısını yükselten bankalar, insanları bu kredilere teşvik etmeye çalışıyor. Ev hayali olan insanlar için Mortgage kredilerinin büyük bir araç olduğunu gördüğümüz şu günlerde, özellikle geri ödemeler konusunda büyük seçenek sunuluyor.

Şimdi Al Sonra Öde Mortgage Nedir?

Mortgage kredilerini veren bazı bankalar Şimdi Al Sonra Öde seçeneği ile insanların satın aldıkları evin ihtiyaçlarını ve masraflarını karşılamasına yardımcı oluyor. Bu avantajlı fırsata kapsamında çektiğiniz kredinin vadelerini ödemeye 6 aya kadar geç başlayabiliyorsunuz. Bu geçen süre içerisinde de yeni aldığınız evin tüm masraflarını giderebilirsiniz. Özellikle satın aldığı evde tamirat ve dekorasyon işlemleri düşünen kişiler, Şimdi Al Sonra Öde Mortgage ile bunu hemen gerçekleştirebilir.

Şimdi Al Sonra Öde Mortgage Avantajları Nelerdir?

Bu geliştirilen kampanyayı şuan için tüm bankaların kullandığını söyleyemiyoruz. Şimdi Al Sonra Öde kampanyasını şuan için en aktif kullanan banka Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası bu kampanyaları özellikle müşterilerin farklı ihtiyaçlarını da gözeterek ortaya çıkarmıştır. Çünkü; konut kredisi ödeyen bir kişinin başka bir yere ödeme ve yatırım yapabilmesi çok zor oluyor.

Böyle bir imkan olsa bile insanlar kendilerini maddi anlamda sıkıştırmamak için farklı yatırım ve ödemeler yapmıyorlar. Oysa elbette bu süre içerisinde de insanların yatırım yapması gereken alanlar olabilir. İşte Şimdi Al Sonra Öde Mortgage ile bu yatırım ve ödeme yapılmasını gereken alanlara yönelebilirsiniz. Konut kredisini ödemeye 6 ay sonra başlayacak olmanız elbette borcun bir müddet daha geç biteceği anlamına geliyor. Ancak bu süre içerisinde günlük hayat içerisinde diğer ihtiyaçları da karşılamış olacağınız için, sizler için daha avantajlı olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM