• DOLAR
  3,6721
  % 0,17
 • EURO
  4,3224
  % 0,17
 • ALTIN
  151,7734
  % 0,12
 • BIST
  106.991
  % 0,49
Konut Kredisiyle Hayatınızı Güvence Altına Alma İmkanları

Konut Kredisiyle Hayatınızı Güvence Altına Alma İmkanları

Konut Kredisiyle Hayatınızı Güvence Altına Alma İmkanları

Mortgage, yaşam boyu aldığınız en önemli ve en uzun vadeli kararlardan en doğrusu olabilir. Fakat bu fırsat detaylı bir şekilde incelendiği takdirde hayata getirdiği olumlu ve mantıklı faydaları tahmin edilenden çok daha fazla olduğu açıkça görülebilir. Garanti Mortage’ın ödeme alternatifleri ve diğer sigorta seçenekleri ile beraber destekleyici paketleri de müşterilerine yepyeni kapılar açar.

Ödeme Tercihleri

Garanti Mortgage aracılığı ile bütçenize en uygun ödeme biçimini tercih etme imkanına sahipsiniz. Eğer ki mortgage’ın yalnızca düşük faiz ve uzun vade sunan bir konut kredisi olduğunu düşünüyorsanız bir daha düşünmeniz ve konu hakkında biraz daha detaylı bir araştırma yapmanız gerekebilir. Yaşam tarzınız, geliriniz, alışkanlıklarınız ve giderleriniz mortgage ödeme tablosunu seçerken dikkate alınıp bu şekilde sıkıntı yaşamadan kolaylıkla ödeyebileceğiniz bir konut kredisi başvurusu yapmış oluyorsunuz. Geleceğinizi güvence altına alırken sadece bir ev sahibi olmaz bir yandan da tüm bu süreçte bütçenizi sarsmayacak sağlam adımlar atmış olursunuz.

Avantalardan Yararlanma

Tabi ki mortgage’ın en iyi avantajı kira öder gibi bir ev sahibi olmak. Yani, mortgage tek başına bile avantajlı bir fırsat. Kira öder gibi, kendinize ait olan evde aynı zamanda dilediğinizce ve özgürce tadilat yapabilirsiniz. Ancak bir de Garanti Mortgage’ın size sunduğu bu avantajları takip etme ve mortgage’ı yaşam kaliteniz için en uygun hale getirme olanağınız var. Üstelik her sene %7 seviyesinde artış gösterecek olan kira ödemelerinden çok uzak, düşük faiz imkanı ile, şahsınıza ait bir evde huzurlu bir şekilde yaşıyor olursunuz. Garanti Mortgage uzmanları, her hususta sizin ile birlikte size destek olmak için hazır. Özellikle birikimlerinizi değerlendirme ve en uygun ödeme şeklini bulma konusunda, mortgage uzmanlarının desteği her zaman sizinle.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM