• DOLAR
  3,6509
  % 0,14
 • EURO
  4,3270
  % 0,05
 • ALTIN
  151,4567
  % 0,02
 • BIST
  108.434
  % 1,41
Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesi ya da maaş bordrosu olmadan kredi veren her bankanın öncelikli olarak baktığı kısım daha önceki dönemlerde çektiğiniz kredileri düzenli ödeyip ödemediğinizdir. Eğer ödemeleriniz düzgün yapılmış, kırmızı çizgi yememişseniz rahat bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Esnafların vergi kimliği belgeleri çiftçilerinde çiftçilik belgesi olması başvuruları için gerekmektedir.

Hangi Bankalar Gelir Belgesi Olmadan Kredi Veriyor?

Birçok banka kendi şartlarını belirleyerek o şartlara göre limit koyarak gelir belgesi ya da maaş bordrosu olmadan kredi veriyor. Her bankayı inceleyerek kendinize göre en avantajlı ve en fazla fırsatı olan krediyi çekebiliyorsunuz.

Denizbank: Deniz bank gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında bulunuyor. 55.000 TL gibi rakamlara kadar da kredi veriyor. Çektiğiniz krediye de istediğiniz takdirde 36 ay vade yapıyor ve böylece müşterileri kendisine çekiyor. Böyle bir kredi çektiğinizde sıkıntı çekmeden kredinizi ödeyebiliyorsunuz. Başvuru yapmak için telefonunuzdan KREDIM ve 11 haneli T.C. kimlik numarası yazarak 3280’e göndermeniz yeterlidir. Size gün içerisinde olumlu ya da olumsuz geri dönüş mutlaka yapılıyor.

TEB: TEB ile gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız da internet işlemlerini yapacağınız CEPTEB uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Uygulamaya girerek gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapıyorsunuz.

Akbank: Akbank da gelir belgesi olmadan kredi veriyor, gelir belgesi olmadan Akbank kredisi çekmek istiyorsanız şubeye giderek, SMS atarak ya da internetten başvuru yapabiliyorsunuz. Dilerseniz ATM’den de gerçekleştirebiliyorsunuz. En yüksek 20.000 TL veriyor. Kredi ve boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazarak 4425 numarasına gönderirseniz SMS ile başvuru yapmış oluyorsunuz.

Garanti Bankası: Garanti Bankası da yine gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar arasında bulunuyor. Buraya da yine şubeye giderek, SMS atarak ya da internet aracılığıyla başvuru yapabiliyorsunuz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM