• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Gelir Belgesi İstemeden Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesi İstemeden Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesi İstemeden Kredi Veren Bankalar

Birçok kişi kredi çekmek istiyor ancak çalışmadığı için gelir belgesi gösteremiyor ve kredi alamıyordu. Ancak devir değişti. Artık bankalar müşterilerinin memnuniyetleri için kefilsiz, masrafsız ve evraksız kredi veriyor. Çalışsanız da çalışmasanız da gelir vergisine ihtiyaç duymadan kredi çekebilirsiniz.

Akbank’tan Gelir Belgesiz Kredi

Akbank, sadece gelir belgesiz kredi vermiyor. Akbank, müşterilerinin kolay bir şekilde nakit ihtiyaçlarını gidermek için kefilsiz, masrafsız ve evraksız kredi veriyor. Hem de krediyi başvurduğunu gün alabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken 4425’e Kredi yazın boşluk bırakın T.C kimlik numaranızı yazın ve yollayın. Eğer SMS ile başvuru yapmak istemiyorsanız, şubelerden, internet şubesinden de başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Herhangi bir İş Bankası şubesini ziyaret ederek, kefilsiz, masrafsız ve gelir vergisiz kredi çekebilirsiniz. İş Bankası, müşterilerine kolayca ve hızlı bir şekilde kredi imkanı sunuyor.

ING Bank Gelir Belgesiz Kredi

ING Bankası, herhangi bir nedenden gelir belgesi gösteremeyen müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermek için aynı gün içinde 3. 000TL’ye kadar, evraksız, kefilsiz kredi veriyor. ING Bank’ın bu avantajından yararlanmak için en yakın ING Bank şubesinden ya da telefon bankacılığından başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi

Denizbank ’ta gelir belgesiz, kefilsiz ve masrafsız kredi imkanı sunun bankalar arasında. Denizbank, 55.000 TL ‘ye kadar kredi ihtiyacınızı sadece bir günde tamamlıyor. Denizbank’ın yararlanmak istiyorsanız 3280’ye ‘KREDİM’ ve T.C numaranızı yollayın. Başvurunuzun sonucu 5 dakika içinde mesaj olarak cebinize iletilir.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Odeabank, gelir belgesiz kredi imkanı sunan bankaların arasında yer alıyor. Odeabank, kefilsiz, masrafsız ve belgesiz kredi imkanı sunuyor. Tek yapmanız gereken şey Odeabank internet şubesinden başvuruda bulunmak.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM