• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Garanti Bankası Kart Şifresi Öğrenme Alma

Garanti Bankası Kart Şifresi Öğrenme Alma

Garanti Bankası kart şifresi almak artık çok kolay. Bunun için yapmanız gereken öncelikle Alo Garanti şifresi almaktır. Alo Garanti ile tüm işlemlerinizi telefonla yapabilirsiniz. Öncelikle, Garanti bankası şubelerine gidip, alo garanti başvuru formu, kimlik fotokopisi ve bankacılık hizmet sözleşmesini teslim edeceksiniz. Başvurunuzdan itibaren bir hafta içerisinde 444 0 333 numaralı telefonu arayarak alo garanti ve internet şubesi şifrenizi alabilirsiniz. Alo garanti şifrenizi aldıktan sonra, Türkiye’nin her yerinden bankacılık işlemlerinizi Alo Garanti ile gerçekleştirebilirsiniz

Garanti Bankası Kart Şifresini Nasıl Alırım?

Kart şifrenizi Alo Garanti şifrenizle veya internet şubesi aracılığı ile alabilirsiniz. Güvenliğiniz açısından kartın sahibi harici hiç kimseyle işlem yapılmaz. Bu yüzden yeni şifre almak istediğinizde veya şifrenizi unuttuğunuzda, sadece sizin bileceğiniz, karta tanımlı bilgiler ile yeni şifrenizi alabilirsiniz.

Şifrenizin Güvenli ve Tahmin Edilemeyecek Bir Şifre Olması İçin;

Doğum tarihiniz olmamalıdır, kolay tahmin edilebilecek ardışık sayılardan oluşmamalıdır, müşteri numaranız olmamalıdır, birbirinin aynı olan sayılardan oluşmamalıdır. Ayrıca şifrenizi yazılı bir şekilde cebinizde, cüzdanınızda bulundurmayın, şifrenizi Garanti Bankası personeli dahil hiç kimse ile paylaşmayın. Şifrenizi kaybettiğiniz veya unuttuğunuz zaman 444 0 333 Alo Garantiyi arayarak yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Alışveriş merkezlerinde, marketlerde kasalarda bulunan pos cihazlarında işlem yaparken güvenliğiniz açısından şifrenizi kimsenin görmesine izin vermeyiniz. Ayrıca ATM’lerde işlem yaparken de, başkalarından yardım almamaya ve şifrenizin başkaları tarafından görülmesine müsaade etmeyin. Şifrenizin güvenliği haricinde dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da kartınızın ön ve arka yüzünde bulunan rakamlardır. Bu rakamları da kimseyle paylaşmayınız. Ayrıca internet alışverişlerinde halka açık bilgisayar ve wifi kullanımınızda da kart bilgilerinizin güvenliği risk altındadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM