• DOLAR
  3,6662
  % 0,01
 • EURO
  4,3193
  % 0,10
 • ALTIN
  151,6399
  % 0,09
 • BIST
  106.991
  % 0,49
Evini Teminat Göstererek Mortgage Başvurusu Yapacaklara Tavsiyeler

Evini Teminat Göstererek Mortgage Başvurusu Yapacaklara Tavsiyeler

Evini Teminat Göstererek Mortgage Başvurusu Yapacaklara Tavsiyeler

Mortgage sadece ev sahibi olmak isteyenlerin değil ev sahibi olup yeni ev almak isteyenler için de farklı seçenekler sunuyor. Mortgage’ı sadece konut kredisi olarak verilmiyor. Ayrıca evini göstererek de kredi başvurusu yapma imkanı tanıyor. Ev sahibi olmasına rağmen peşin verecek parası olmayan kişiler için mortgage, evlerini teminat göstererek de kredi sağlıyor. Ayrıca bu krediyi kendi ödeme imkanlarınıza göre ödeme planı seçeneği de sunuyor. Bu tarz kredi başvurusu yapacaklara bazı öneriler var.

Evini Gösterene Mortgage

Bütün ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz 36 ay vadeli kredi ile ödemelerinizi belirli bir tutara kadar sabitliyorsunuz. Çünkü krediyi kullanacağınız faiz oranı kredi için evinizi teminat gösterdiğiniz andaki Mortgage kredi faiz oranı ile veriliyor.

Evini Gösterene Hazır Mortgage

Evinizi kredi için teminat göstererek dilediğiniz limitte kredi çekebileceğiniz gibi aynı zamanda istediğiniz miktardaki krediyi parçalara bölerek de Evini Gösterene Hazır Mortgage ile alabilme imkanınız mevcuttur.

Sabit ya da değişen faizle çekebileceğiniz kredinizi evinizin ekspertiz kontrolünden sonra çıkan değerin %50’si kadar alabiliyorsunuz. Ayrıca Hazır Mortgage için de faiz oranını sabitliyorsunuz. Ödemelerinizi de 36 ay vadeyi geçmeyecek şekilde planlayarak ödeyebilirsiniz.

Evini Gösterene Otomatik Hazır Mortgage

Bu alternatif önceden kredi çekmiş ve hala kredi ödemesi devam eden kişiler için geçerlidir. İhtiyaç için kredi çekmek istiyorsanız, kullanılmış mortgage kredisi sayesinde kredi limiti kadar otomatik olarak belirlediğiniz dilimlerde kullanabiliyorsunuz.

Önce Hayat Tarzınız ve İstekleriniz

Kredi başvurusu yapacağınız zaman en önemli hususunda hayat tarzınız, istekleriniz ve harcamalarınız olduğunu unutmamanız gerekiyor. Düzenli ödeme yapan ve birikim sağlayabilen birisi için her zaman Mortgage makul bir seçenek oluyor. Aylık geliriniz belliyse sabit oranlı faizden yararlanmanız çok mümkün kılınıyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM