• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Enpara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank tarafından önceki senelerde çıkartılan Enpara uygulaması çok kısa bir zaman içerisinde birçok insan tarafından tercih edilmeye ve kullanılmaya başlanmış fazlasıyla kullanışlı ve müşterilerin bütün taleplerini karşılayabilen bir uygulama olarak hayata geçmiştir. Enpara aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuz tüm bankacılık işlemlerinizi tek tıkla yapabilir, zaman ve para kaybını engelleyerek kara geçebilirsiniz.

Bu uygulamanın en güzel yanlarından biri Enpara ile yapılan işlemlerde herhangi bir ücret talep edilmemesidir. Bu sayede Finansbank müşterilerin hem hızlı hem de ücretsiz olarak en iyi hizmete sahip olması konusunda iyi bir adım atmıştır. Bankalarda herhangi bir işlem yapılmak istendiğinde para çekmek, para yatırmak, fatura ödemek, kredi çekme talebi, kredi kartı talebi gibi işlemlerde gişede harcanılan vakit düşünüldüğünde Enpara tercih edilmesi gereken güzel bir uygulama olmuştur.

Enpara’dan Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Çekilebilir?

Enpara.com İhtiyaç Kredisini minimum 1.000 TL, maksimum 30.000 TL tutarında, 1 ay ile 48 ay arasında vade yaparak kullanılabilir. Enpara.com’un İhtiyaç Kredisi’nde herhangi bir masraf, fiyat yada komisyon talebi bulunmamaktadır. Enpara.com İhtiyaç Kredisi’ne uyguladığı avantajlı faiz oranları ile total maliyet tutarlarına ulaşabilirsiniz. Farklı kredi tekliflerini karşılaştırıp total maliyet miktarlarını dikkate alarak hareket edebilirsiniz. Size en uygun olan kredi total maliyet oranı minimum tutarda olan kredidir.

Enpara Kredi Alma Şartları

Enpara.com’dan kredi alabilmeniz için başvuruda bulunmanız ve bu başvurunun olumlu olarak sonuçlanması gerekmektedir. Mevcut olan Enpara.com müşterileri Enpara.com’un cep ve internet şubesinden kredi başvurusunda bulunabilirler. Başvuru esnasında müşteriden herhangi bir kefil, teminat ya da belge talebinde bulunulmaz.

İhtiyaç kredisi talebiniz QNB Finansbank tarafından değerlendirilmektedir. Daha önce kullandığınız krediler ve kredi kartlarının ödemelerinde herhangi bir gecikme söz konusu değil ise, düzenli olarak ödemelerinizi yapmış ya da yapıyor olmanız ve şu anda talep etmiş olduğunuz krediyi ödeyebilecek durumda olduğunuza dair bir gelirinizin olması kredi başvurunuzun olumlu olarak sonuçlanmasını sağlayacak en önemli sebeplerden biridir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM