• DOLAR
  3,6721
  % 0,17
 • EURO
  4,3224
  % 0,17
 • ALTIN
  151,7734
  % 0,12
 • BIST
  106.991
  % 0,49
Düşük Faizle İşyeri Açma Kredisi Veren Bankalar

Düşük Faizle İşyeri Açma Kredisi Veren Bankalar

Düşük Faizle İşyeri Açma Kredisi Veren Bankalar 2017

En ucuz maliyetle kendinize ait iş yeri açma gibi bir düşünceniz var ise finans desteğine ihtiyaç duymanız halinde Türkiye de girişimcilere destek olan bankalar bulunmaktadır. Bunun dışında devlet kurumu olan KOSGEB ‘de girişimcilere aynı şekilde destek olmaktadır. İlk aşama olarak yapmak istediğiniz işe karar vermeniz gerekmektedir. Öncelikle ne iş yapacağınızı, nerede iş yeri açacağınızı, sektörünüzü, risk oranınızı, finans durumunuzu değerlendirmeniz gerekiyor.

Eğer tüm araştırmalarınız tamamsa ve kararınızı verdi iseniz, işe öncelikle belediyeye giderek başlayabilirsiniz. Burada yapmak istediğiniz işi aktararak nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini, prosedürlerin neler olduğu gibi bilgileri edinebilirsiniz. Daha sonra yapmanız gereken şey belediyenin tarafınıza aktarmış olduğu prosedürleri yerine getirerek girişime geçmektir.

Tüm prosedürleri yerine getirdikten sonra geriye kalan en önemli faktör, iş yeri açmak için gerekli olan finansı sağlamaktır. Günümüzde birçok banka Kobi desteği vermektedir. Fakat siz elinizde hiç paranız yok ise bankaya göstereceğiniz herhangi bir garantiniz de yok ise bankadan 100.000 TL kredi almanız gibi bir durum söz konusu değildir. Bankalar dışında diğer bir yol ise devlet desteği almaktır. KOSGEB birçok yatırımcıya girişimciliğe destek olmak adına kredi desteği sağlamaktadır. Yani iş kurmak istiyorsanız fakat finans desteğine ihtiyacınız var ise alternatif olarak bu iki yoldan birini deneyebilirsiniz.

Kobi Desteği Veren Bankalar Hangileridir?

Kobi’lere kredi veren KOSGEB anlaşmalı bankalar içerisinde; QNB Finansbank, İş bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi gibi özel bankaların yanı sıra, Halk Bank ve Vakıfbank gibi kamu sermayeli bankalarda bulunmaktadır.

En düşük faizle Kobi’lere kredi veren bankalar, İş Bankası, Vakıfbank, Garanti Bankası, Denizbank, Akbank, Qnb Finansbank ve Yapı Kredi’dir. Bu bankalar yeni girişimcilere özel olarak Kobi desteği sağlamaktadır.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM