• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Denizbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Denizbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor

Denizbank Açılış Saati Kaçta Açılıyor 2017 2018

Denizbank Türkiye’nin önde sayılır bankalarından biri olarak 1938 yılında Türk denizcilik sektörüne finansal bir yatırım sağlaması için devlet tarafından kurulmuştur. 1997 yılında özelleştirildikten sonra hızlı bir yapılanma ve yenilenme dönemine adım atmıştır. Uzman kadroları ile birlikte bankacılık sektöründe hedeflerini hep en ileriye yönelten Denizbank müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak konusunda çalışıyor. 688 şubesi ve 12 binden fazla personeli ile birlikte kalitesini gün geçtikçe artırmakta ve hem Türkiye’de hem de diğer ülkelerde hizmetlerini talepleri en iyi karşılayacak şekilde sunuyor.

Denizbank Çalışma Saatleri

Denizbank şubeleri hafta içi sabahları 09.00 ile 12.30 ve 13.30 ile akşam 17.00 saatleri arasında müşterilerine hizmet veriyor. Hafta sonları ve resmi gün ve bayramlarda şubelerinden işlem gerçekleştirilmiyor. Bu sebeple müşteriler bu günlerde bankacılık işlemlerini ATM’ler ve İnternet Bankacılığı yardımı ile gerçekleştirebiliyor. Dijital Bankacılıkta da gelişmeleri takip eden Denizbank bu sistemi de kullanıcılarının hizmetine sunuyor. ATM ve İnternet Bankacılığı ile 7/24 işlemlerinizi yapabiliyorsunuz.

İnternet Bankacılığı

Denizbank müşterileri hafta içi bankada zaman harcamak ve hafta sonları bankalar kapalı olduğu için artık mağdur olmuyor. İnternet Bankacılığını kullanarak bankacılık işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde halledebiliyorlar. İnternet Bankacılığı hesabınızı banka kartınız ya da kredi kartınız ile oluşturabilirsiniz. Kart şifrenizi ve kart vade bilgilerinizi girerek SMS doğrulamasının ardından size gönderilen şifre ile tüm bankacılık işlemlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Kullanıcı oluşturduktan sonra banka hesabınıza internet üzerinden şifre ile, kart ile, ve TC kimlik numarası ile giriş yapabilirsiniz.

Denizbank İle Kolay Kredi

Denizbank ihtiyacı olanlar için tarımsal, kurumsal, bireysel, ticari, kamu finansman kredileri, KOBİ kredisi gibi çeşitli kredi imkanları sunuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM