• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Burgan Bank EFT Ücreti Ne Kadar

Burgan Bank EFT Ücreti Ne Kadar

Burgan Bank EFT Ücreti Ne Kadar 2017 2018
Bankalar, vazgeçilmez ihtiyaçlarımız arasında olup; günlük yaşantımız için gerekli olan parayı sağlamak için uğrak yerlerimiz arasındadır. Bankaları sadece para çekmek için kullanmadığımızı düşünürsek, bankaların bize sağladığı en güzel kolaylıklardan biri de para transferleri yapabiliyor olmamızdır. İki türlü para transferi yapabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi havale yoluyla yapılan para transferi olup; aynı bankalar arası para transferine verilen addır. Diğeri ise kısaca EFT olarak adlandırdığımız elektronik fon transferidir. EFT, farklı bankalar arasında günlük ya da ileri tarihli olarak yaptığımız para transferleridir.
Örneğin; A şehrinde Burgan Bank’ tan açılmış bir hesabınız var ve A şehrinde ya da farklı bir şehirdeki Burgan Bank’ ta bulunan hesaba para göndermek istiyorsanız, bunun için yapılması gereken işlemin adı ” Havale ” olarak bilinmelidir. Çünkü aynı banka içerisinde para transferi yapıyorsunuz.
A şehrinde bulunan Burgan Bank ‘ tan açılmış bir hesaptan, A şehrindeki ya da farklı bir şehirdeki Burgan Bank dışındaki bir bankadaki hesaba para göndermek istiyorsanız, bu işlemin adı da ” EFT ” olarak bilinmelidir. EFT çıkış saatleri bankalarda farklılık göstermektedir.
Burgan Bank EFT Saatleri
Aynı gün EFT çıkışları, 09.00 – 16.30 saatleri arasında yapılmaktadır.
İleri tarihli EFT çıkışları, 09.00 – 00.00 saatleri arasında yapılmaktadır.
Burgan Bank EFT Ücretleri
EFT işlemini şubeden gerçekleştirilmek istediğinizde gönderilmek için yatırılan tutarın 0.50 oranında meblağ alınmakla birlikte; gönderilebilecek en fazla miktar 400 TL ile sınırlı olup Burgan Bank müşterisi olmasınız da EFT işlemini aynı koşullarda yapabilirsiniz. Burgan Bank müşterisi olmanız durumunda o gün için EFT ile yapabileceğiniz para transferi miktarı maksimum 1.000 TL’dir.
İnternet bankacılığı üzerinden yapılan EFT işlemlerinde ise Burgan Bank EFT için gönderilen limit için sınırlama olmaksızın her EFT işleminiz için sadece 3 TL gibi sabit bir ücret alınmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM