• DOLAR
  3,6836
  % 0,48
 • EURO
  4,3307
  % 0,37
 • ALTIN
  151,6112
  % -0,40
 • BIST
  107.212
  % 0,21
Bankpozitif EFT Ücreti Ne Kadar

Bankpozitif EFT Ücreti Ne Kadar

Bankpozitif EFT Ücreti Ne Kadar 2017- 20182017- 2018

Bankpozitif ilk kez 2002 yılında kurulmuştur. Bu zaman dilimi, ‘En kolay kredi alma yolu’ ve ‘yeni nesil bankacılık’ düsturudur. Banka, C Factoring A.Ş.’ye aittir. Şube bankacılığı olarak bankacılık sektörüne giren Bankpozitif, 2011 yılında şubelerini kapatarak internet, mobil ve telefon bankacılığı ile hizmetlerine devam etmektedir. Kendi topraklarında sadece 1 şube ve 1 Atm bulunuyor. Çalışma saatleri sabah 9:00 ile 17:00 saatleri arasında.

Banka havalesi işlemlerinde işlem ücretini ödemek zorundasınız. Banka Olumlu havale ücretleri, yapılan havayollarına ve yapılan havayollarına göre değişir. Bilindiği üzere Banka Pozitif Şubesi açılmadan bankacılık işlemleri yapmaktadır.

Banka Tarafından Sağlanan Hizmetler 

Bankpozitif Bankası EFT Ücreti 2017-2018 Bank internet üzerinden ne kadar çok hizmet sunmaktadır. Sunulan hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, tüm hizmetlere kolayca erişebilirsiniz. Kredi, kredi kartı, eft vb. Hizmetleri örnek verebilir. Bank Banka, Olumlu Mesaj Merkezi kurdu ve müşterilerinin sorularını ve sorunlarını burada karşılıyor. Telefonla kolay bilgi almak için 44 44 365 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Yanıt vereceğiniz sesli yanıt sistemi ile anında ve kolayca istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

EFT Nedir, Nasıl Yapılır?

EFT, en basit anlamıyla, elektronik para transferidir. Onu açarsak; Bağlı olduğunuz banka dışında başka bir bankada bir hesabı olan birine para göndermek istediğinizde EFT’yi kullanmanız gerekir. Çabuk hesap, isim ve IBAN için yapılabilir. Yaptığınız teminat, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra diğer tarafın hesabına aktarılır. Bu kontrol EFT zamanını uzatabildiği için EFT yaptığınız zamana da dikkat etmeniz gerekir.

Hafta içi sabah 08: 00-17: 00 saatleri arasında yapılan EFT işlemleri, aynı gün içerisinde muhabirlerin hesabına aktarılırken, bu saatler dışında ve hafta sonu gerçekleştirilen EFT işlemlerinin tutarı, karşı tarafın bir sonraki işinin hesaplarına aktarılır gün. Bu nedenle, EFT’nizi mesai saatleri içinde işleme koymalısınız. Bankpozitif EFT ücreti minimum 0 TL’dir. Maksimum tutar 18.9 TL’dir. BankPozitif Kredi Kartı kullanım oranları, sunulan avantajlar ve fırsatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için bu alanı kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM