• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bank Asya 2017 Açılış Saati

Bank Asya 2017 Açılış Saati

Bank Asya 2017 Açılış Saati

Teknolojinin gelişmesi ile ticari faaliyetler ile bankalara olan ihtiyaç artmakta. Devlet bankası olarak Türkiye’ nin önemli bankalarından biri olan Bank Asya 6. finans kurumu olarak ilk şubesini 1996 yılında Altunizade’ de açıyor ve birçok kurumsal şubesi ile bugün Türkiye’ nin her yerinde şubesi bulunuyor. İlk olarak Asya Katılım Bankası adı ile faaliyete geçen Bank Asya 2005 yılında Asya Finans Kurumu Anonim Şirketi olan şirket unvanını Asya Katılım Bankası Anonim Şirketi olarak değiştiriyor. Kurulum amaçları arsında faizsiz finans sistemlerini geliştirerek daha geniş alanlara ulaştırmak ve teknolojik gelişmeleri kullanarak yurt dışında da şubeler açıyor.

Temel yaklaşım olarak benimsemiş olduğu ve belirlediği pazar payına dâhil olmak için bankacılıkta kullanılan ve etkin olan ürünlerin faizsiz bir şekilde bankacılık sistemine katmaya çalışıyor. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip olan ilk bankalar arasında bulunan Bank Asya kurumsal bireysel ya da ticari birçok alanda müşterilerinin ihtiyacını karşılayan ya da ihtiyaçlarına yönelik gelişmeler ortaya koyan bir banka olma niteliği taşıyor. İnternet bankacılığını kullanıcılarına açan ve şubeye gitmeden işlem yapabilme kolaylığı sağlayan Bank Asya, buna ek olarak Alo Asya Telefon Bankacılığı ve ATM, POS gibi diğer hizmetleri de bünyesinde bulundurarak müşterilerine ve diğer bireylerin kullanımına sunuyor.

2017 Açılış Saatleri

Geçtiğimiz yıllarda TMSF tarafından faaliyetleri durdurularak el konulan Bank Asya bazı olaylara karıştığı gerekçesi ile işlem kısıtlamaları gerçekleştiriliyor. Hafta içi her gün saat 09.00 itibari ile açılış yapan ve 17.30′ da kapanan Bank Asya şubelerinden para çekme, para gönderme, fatura ödeme gibi işlemleri yapma olanağı tanıyor. Bank Asya çalışanlarına 12.30 ile 13.30 saatleri arasında 1 saatlik öğle arası izni veriyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
bank asya 2017
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM