• DOLAR
  3,6721
  % 0,17
 • EURO
  4,3224
  % 0,17
 • ALTIN
  151,7734
  % 0,12
 • BIST
  106.991
  % 0,49
Anadolu Bank Swift Kodu Kaç?

Anadolu Bank Swift Kodu Kaç?

Anadolu Bank Swift Kodu Kaç ?

Anadolu Bank 1961 yılından beri müşterisine en kaliteli hizmeti sunuyor. Müşterilerine sunduğu hizmeti her adımda geliştirip yenilikçi ve çağdaş uygulamaları ile bankacılık sektöründe emin adımlarla ilerliyor. Anadolu Bank güvenilirlik, saydamlık ve üstün hizmet ögeleriyle oluşturduğu kurumsal kimliği ile bireysel ve ticari bankacılık hizmetleri sunuyor. Gelişmiş uzman kadrosu ve takip ettiği son teknolojik gelişmeler ile her yıl iş potansiyelini artırmaya devam ediyor.

Swift Kodu Nedir ?

Swift Kodu her bankanın kullandığı bir koddur. Müşteriler yurt dışı döviz havalesi gönderme işlemlerinde bu kodu kullanıyor. Her bankanın kendine ait bir Swift Kodu bulunuyor. Bazı bankaların Swift Kodları şubelerine göre de değişmektedir.

Anadolu Bank Swift Kodu

Dünyanın her yerinden para transferi yapmak artık mümkün. Anadolu Bank’ta müşterilerine bu fırsatı en güvenli şekilde sunuyor. Dünyanın herhangi bir yerinden Anadolu Bank’a para transferinde kullanacağınız Swift Kodu: ANDLTRISXXX

Yurtdışından Anadolu Bank’a gönderilecek havalelerin sorunsuz bir süreç işlemesi için müşterilerin dikkat etmesi gereken bazı durumlar bulunuyor. Alıcının ad, soyad, ticari unvan ve adres bilgileri eksiksiz olmalıdır. Avrupa ülkelerinden gönderilecek havaleler için IBAN numarası ve Swift Kodu da bilgiler arasında bulunmalıdır.

Yurtdışına Döviz Havalesi Nasıl Yapılır ?

Anadolu Bank ile döviz işlemleri kolayca yapılabilmektedir. Havale bilgilerinin eksiksiz olması müşteriye daha hızlı bir işlem sunulması konusunda önemlidir. Alıcının ad, soyad, ticari unvan ve adres bilgileri eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Alıcının IBAN numarası bilgilere eklenmelidir. Havalenin gönderileceği bankanın Swift Kodu veya banka şube ve adı, havalenin gönderileceği bankanın hesap muhabiri, havalenin içeriğini gösterir gider belgesi, fatura, belge de işlemler sırasında bilgiler arasına eklenmelidir. Tüm bu işlemlerin sonucunda havaleniz alıcısına en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırılır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM