• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Akbank Kaçta Açılıyor Açılış Saatleri

Akbank Kaçta Açılıyor Açılış Saatleri

Akbank Kaçta Açılıyor Açılış Saatleri 2017

Bankalar devlet daireli olmadığından açılış, çalışma ve kapanma saatleri bankadan bankaya göre değişiklik gösterebiliyor. Günümüzde birçok banka kullanıcısı internetten yapmış olduğu aramalar sonucunda bankalara gidiyor ve ulaşılan bilgilerin çoğu geçerli olmadığı için işlemlerinde zaman kaybedebiliyor. Kişilerin öncelikle işlemlerini zamanında yapması için açılış ve mesai saatlerini bankalardan öğrenmesi gerekiyor.

Akbank 900’den fazla şube ile işlem yapan bir bankadır. Yaklaşık bünyesinde 16.000 kişi üzerinde insan çalışmaktadır. Bu bilgiler Akbank’ın Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olduğunu doğruladığı gibi bunun yanı sıra güvenilir bankalar arasında olduğunu da gösteriyor. Özellikle çok çalışan ile açılan şubeler aracılığı ile kişilerin çoğu hızlı bir şekilde işlemlerini yapabiliyor.

Akbank Açılış Saatleri

Kişiler işlemlerini yapabilmek için Akbank’ın şubesine gitmeyi tercih ettiği takdirde açılış saati olan 09.00’a dikkat etmelidir. Yoğun günlerde, maaş günlerinde kişilerin bu saatten daha erken bir saatte gidip sıraya girmesi yapılacak işlem için bekleme süresini azaltıyor. Sabah mesai saati 12.30‘a kadar devam etmektedir.

Öğle Arası

Akbank çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılaması için öğle arası saati koyarak kişileri motive dolu bir gün geçirmeye teşvik ediyor. Öğle Arası saatleri 12.30-13.30 arasındadır. Bu saatlerde bir Akbank şubesine gidip işlem yaptırmak istediğiniz taktirde 13:30’a kadar beklemeniz gerekecektir.

Öğlen Mesaisi Saatleri

Çalışanların bankaya gelmesiyle Akbank 13.30’da öğlen mesaisine başlamaktadır. Başlanan öğlen mesaisi saat 17.30’a kadar devam etmektedir. 17.30’da Akbank şubelerinin hepsi içeriye müşteri alımını sonlandırmakta ve sadece içeride bulunan müşterilere hizmet vermektedir.

Eğer havale, EFT gibi para transferi yöntemlerini kullanacaksanız internet ya da mobil bankacılığı kullanarak 17.30’dan sonra işlemlerinize devam edebilir veya size en yakın Akbank ATM’sinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM