• DOLAR
 • EURO
 • ALTIN
 • BIST
Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum Ne Yapmalıyım?

Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum Ne Yapmalıyım?

Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum Ne Yapmalıyım?

İnsanların ihtiyaçlarını karşılaması için kullanılan para ne yazık ki gerekli olunduğu durumlarda yeterli olamayabiliyor. Bazen de yetersiz kalabiliyor. Bu anlamda insanlara nakit desteği veren bankalar kredi imkanlarıyla insanların nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ancak bazı durumlarda insanlar acil durumlarda ihtiyaç duydukları nakit için kredi çekemiyorlar. Böyle olunca para ihtiyaçlarını farklı yollarla karşılamayı denerler. Finans sektörünün gelişmesi, hem teknolojik anlamda hem de bireylere sunulan ürün çeşitliliği anlamında hızla gelişiyor ve gelişmeye devam ediyor. Kişiler eğer ihtiyaçlarını kredi çekerek karşılayacak durumda değillerse acil olarak farklı finans araçlarına yönelmektedir. Bunlar için bazen bankaların şubelerine gitmeleri gerekirken bazen de internet veya mobil bankacılık kanalıyla çözüm aranılmaktadır.

Nakit Avans ve Artı Para

Acil para lazım olduğunda kredi çekmeye zamanı olmayanlar için bankaların nakit sunumlarının olduğu diğer finansal ürünler içerisinde en fazla kullanılan ürün ise kredi kartları olmaktadır. Kredi kartları genellikle alış veriş ve otomatik ödeme talimatları için kullanılsa da nakit avans ve taksitli nakit avans işlemleri içinde kullanılmaktadır. Genellikle kredi kartları limitleri kadar nakit avans çekim işlem limitine sahiptir. Ancak bazı bankalar kredi kartlarının limitlerini ya hiç nakit avansa açmazlar ya da toplam limitin belirli bir oranında açarlar. Nakit ihtiyacı olan kişiler de nakit avans çekim işlemini bankamatikler üzerinden ilgili menülerden kolaylıkla çekebilirler. Aynı şekilde limitleri dahilinde kişiler hem mobil hem de internet bankacılığı üzerinden nakit avans limitini hesap bakiyelerine aktarabilirler. Diğer bir nakit ihtiyacı ise kişilere tanınan artı para limitleridir.

Faiz Oranı Yüksek

Kişiler acil para ihtiyaçlarında kredi çekemediklerinde nakit ihtiyaçlarını karşıladıkları ve hesaplarına bağlı artı para kredisini kullanabilirler. Ancak burada kullanılan artı para limitleri ve nakit avans limitlerinin faiz oranları normal kredilere göre daha yüksektir. Bu nedenle acil ve kısa vadeli ihtiyaçlar dışında kullanılmaması daha uygundur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

 1. Ben adım Bayan Egemen. Tüm kredi arayanları çok dikkatli olmaları için uyarmak için bu aracı kullanmak istiyorum çünkü dolandırıcılık her yerde var Birkaç ay önce mali açıdan zorlandım ve umutsuzluğumdan dolayı birçok çevrimiçi kredi verendim tarafından aldatılmıştım. Bir arkadaşım bana, herhangi bir stres olmadan 40 dakika içinde 100.000,00TL’lik güvenli olmayan bir kredi borcu veren Bayan Alice Morgana’ya güvenilir bir borç veren kuruluşa başvurana kadar neredeyse umudunu kaybetmiştim. Herhangi bir krediye ihtiyacınız varsa şimdi şu adresten onunla iletişime geçin: {mrsalicemorganaloanfirm@gmail.com} Bu dolandırıcılık verici borç verenlerin elinden geçtiğim cehennemden dolayı tüm kredi arayanları uyarmak için bu aracı kullanıyorum. Ve düşmanım bile, o hileli çevrimiçi borç verenlerin elinden geçtiğim cehennemi geçmesini istemiyorum, ayrıca isteyeceğim.
  Bu bilgiyi bir de krediye muhtaç olan diğer kişilere iletmeme yardımcı olmanızdan ötürü Bayan Alice Morgana’dan aldığınız krediyi aldıktan sonra Tanrı’nın ona uzun bir hayat sürmesini dilerim.

  Tanrı onu sonsuza kadar korusun.

  Egemen

 2. Efendim addison

  Addisonfinancialorporation@gmail.com

  Merhaba finansal açıdan sıkılmış birine ihtiyacın var mı? Paranın kredi ve borçları ödeyememesini ister misiniz? Kendi işini kurmak için para yardımı mı arıyorsunuz? Çeşitli amaçlar için özel veya ticari kredilere ihtiyacınız var mı? Büyük projeler için kredi istiyor musunuz? Bugün bizden bir kredi alın ve ödüllendirici bir şey yapmaya başlayın. Operasyonlarımız, müşterilerimizle dostça ilişki kurduğumuzdan% 100 garantilenmiştir. Kredi kontrolu yok, teminat yok, acil adımlar, hızlı finansman ve% 3’lük düşük faiz sunuyoruz. Finansal başarısızlığa neden olmaya devam ediyor mu? Bugün, ulaşmamızı E-posta ile yapalım: addisonfinancialorporation @ gmail.

  Addisonfinancialorporation @ gmail.com

  Addison şirketi

 3. iyi günler

  % 2 faizle uygun bir oranda kredi öneriyoruz, sizin için daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçiniz kredi türleri

  1. tarım kredileri
  2. konut kredileri
  3. kişisel krediler
  4. ticari krediler e.t.c

  acil kredileriniz için bugün e-posta ile bizimle iletişime geçin …. omegacreditcompany@gmail.com

 4. Efendim addison

  addisonfinancialorporation@gmail.com

  Merhaba mali açıdan sıkılmış birine ihtiyacın var mı? Paranın kredi ve borçları ödeyememesini ister misiniz? Kendi işini kurmak için para yardımı mı arıyorsunuz? Çeşitli amaçlar için özel veya ticari kredilere ihtiyacınız var mı? Büyük projeler için kredi istiyor musunuz? Bugün bizden bir kredi alın ve ödüllendirici bir şey yapmaya başlayın. Operasyonlarımız, müşterilerimizle dostça bir ilişki kurduğumuzdan% 100 garantilenmiştir. Kredi kontrolü yok kredi, teminat yok, acil adımlar, hızlı finansman ve% 3’lük düşük faiz sunuyoruz. Finansal başarısızlığa neden olmaya devam ediyor mu? Bugün, Bize E-posta ile ulaşın: addisonfinancialorporation @ gmail.com

  addisonfinancialorporation @ gmail.com

  addison şirketi

 5. Merhaba,

  Emial: (addisonfinancialorporation@gmail.com)

  Finansal ihtiyaçlarınızı gidermek için acil bir krediye ihtiyacınız var mı? 5.000.00 – 10.000.000,00 arasında değişen bir krediyi sunuyoruz,% 100 garantili, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik, (Euro, Pound ve Dolar, Türk Lirası ve çok daha fazla para birimi) Tüm kredilere uygulanan faiz oranı (% 2) bize geri dönmek isterseniz.

  E-posta: addisonfinancialorporation@gmail.com

  Ahmet Bülent Akbaş Kredi Şirketi….

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM